SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Osvětimany - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Osvětimany je pro vás to pravé. Areál se nachází v Chřibech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete kofolu a bramboračku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Vlastivědné muzeum Kyjov.

Areál je spíše průměrný. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 23.9.
Zataženo
16°C
12°C
Úterý
24.9.2019
Polojasno
17°C
11°C
Středa
25.9.2019
Déšť
16°C
10°C
Čtvrtek
26.9.2019
Déšť
14°C
10°C