SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Pernink - Nad nádražím ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Pernink - Nad nádražím. Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 560m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete bramboračku či uzená cigára.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Krajské muzeum Karlovy Vary, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 71%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 23.9.
Zataženo
16°C
12°C
Úterý
24.9.2019
Polojasno
17°C
11°C
Středa
25.9.2019
Déšť
16°C
10°C
Čtvrtek
26.9.2019
Déšť
14°C
10°C